DROZDA Transport & Logistics

WYBIERZ JĘZYK:
PL | EN | DE | RU
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 95 75 11 966

Założenia

naszej firmy
Firma jest nastawiona i otwarta na przyszłość, stawia na komfort pracowników i kontrahentów o czym świadczy ponad 200 pojazdów samochodowych, zatrudnienie ponad 290 osób, zaangażowanie w zatrudnienie z lokalnego rynku pracy.

Naszym celem jest realizacja zlecenia w sposób sprawny, szybki i bezpieczny.

----------------------------------------------------------
Realizujemy projekt pt. „Automatyzacja usług transportowych firmy DROZDA TRANSPORT poprzez wprowadzenie systemów informatycznych i telemetrycznych” dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

ZESPÓŁ

Ludzi
Podstawą sukcesu DROZDA TRANSPORT jest profesjonalna kadra pracowników tworzących odpowiednie działy w przedsiębiorstwie.

Już od początku działalności odpowiedni dobór pracowników pozwolił na możliwość utrzymania kadry w perspektywie długiego czasu, dlatego możemy się pochwalić, że mamy pracowników którzy są z nami od dnia rozpoczęcia działalności i z bardzo długim stażem pracy, którzy rozumieją cele i misje przedsiębiorstwa i są w 100% zaangażowani i odpowiedzialni za sukces firmy.
Wspólnie dbają oni o satysfakcję Klientów, rozumieją ich potrzeby i wymagania. Są dyspozycyjni o każdej porze doby, pomysłowi, zdecydowani, zaangażowani i rzetelni. Doświadczeni i kompetentni.

uprawnienia

& polityka
Spółka DROZDA TRANSPORT prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju, co pozwala utrzymywać prawidłową wartość wskaźnika płynności finansowej bieżącej.

Prezes spółki posiada certyfikat kompetencji zawodowych, a ponadto przedsiębiorstwo legitymuje się:

- licencją w transporcie międzynarodowym (ważną do 2052 roku)

- certyfikatem ISO 9001:2015-10 potwierdzający stosowanie systemu zarządzania jakością w dziale usług transportowych i spedycyjnych

Polityka jakości, Środowiskowa oraz BHP

historia

Przez lata pracowaliśmy na silną pozycję na rynku i zaufanie firm krajowych i zagranicznych.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje nieprzerwanie od 1990 roku. W międzyczasie przechodziło transformacje własnościowe, które doprowadziły do zawiązania w 2013 roku spółki DROZDA TRANSPORT, działającej w oparciu o kodeks spółek handlowych jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Wraz ze zmianą formy prawnej została oddana do użytku nowa siedziba firmy jak i nieznacznie zmieniony image firmy, co ma świadczyć o rozwoju i progresie przedsiębiorstwa.

Od samego początku doświadczenie było zdobywane przede wszystkim na rynku TSL a firma wyspecjalizowała się w krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy oraz spedycji w dostawach JIT i branży Automotive.